"Parkmed - Medikal ve Ortopedi"

Otto Bock A200

Otto Bock’un en fazla tercih edilen akülü sandalyelerin başında Ottobock A200 modeli gelmektedir.

Ottobock A200’ü kullanıcıların bu kadar fazla tercih etmelerinin başında A200 ün Otto Bock marka akülü sandalyeleri içerisinde fiyat açısından en uygun fiyata sahip olan bir modeli olmasının yanısıra A200 ün tam bir kullanıcı dostu olması nedeni yatar.

NEDEN OTTOBOCK A200 AKÜLÜ SANDALYE ALMALIYIM?

Daha tasarım aşamasındayken A200 geliştiricileri A200’ü dar alanlarda rahat kullanabilirlik sağlaması açısından tasarımını özel olarak geliştirmişlerdir. A200 Akülü sandalye kolay bir şekilde dört (4) parçaya ayırabilir.  

Yukardaki resimde de net bir şekilde göreceğiniz gibi Ottobock A200 Akülü sandalye gövde, arka tekerler, aküler ve ayaklıklar olmak üzere toplamda dört parçaya ayrılabiliyor / bölünüyor. Bu sayede normal şartlarda bir akülü sandalyenin otomobilin bagajına sığması imkansız iken Ottobock A200 bu bölümlere ayrılabilme özelliği sayesinde tüm otomobillerin bagajına rahatlıkla sığabilmektedir.

Tüm bunların yanısıra A200’ün arka koltuğu kullanıcının isteği doğrultusunda açı ayarı sağlamaya imkan sağlar. Çoğu akülü sandalyede olmayan bu özellik A200 ü kullanıcı dostu yapan başka bir artısı.

Toplam genişliği 60 santimden daha küçük olan A200 dar asansörlere rahatlıkla sığarken hemen hemen tüm kapılardan sığacak ölçülere sahiptir.