"Parkmed - Medikal ve Ortopedi"

OTTOBOCK B400 AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYE

Alman kalitesini sonuna kadar hissettiren OTTOBOCK B400 Ne yapmak isterseniz, B400 ideal bir yardımcıdır. Kompakt ve stabil tasarımı sayesinde günlük işlerinizin üstesinden rahatlıkla gelirsiniz, ister evde ister alışveriş merkezlerinde isterseniz de herhangi bir lokantada. Özel kasa tasarımı B400 ü diğer sandalyelerden ayırır.

Dıştan dışa sadece 58 cm genişlikle kompakt tasarımı sayesinde dar mekanlarda kolayca manevra yapabilirsiniz, ve 43 cm yüksekliği sayesinde de yemek veya çalışma masanızın altına rahatça sığar.
Oturma kısmının 45° açıyla yatması yorucu bir günün sonunda rahatlamanızı sağlar.

B400, hastalarınıza yüksek hareketlilik sunar. Küçük boyutları ve hızlı ve rahat ayarlanması bu tekerlekli sandalyeyi konforlu ve kullanışlı bir taşıt haline getirir. Kaynak bükme metodu sayesinde B400 iskeleti ve sürüş birim desteği tek plaka çelikten üretilmiştir. Bu teknik, parçalarda aşınmaları azaltır ayrıca stok maliyetlerinden tasarruf sağlar.

Içerde ya da dısarda, B400 ile her zaman dogru yoldasınız. Kompakt ve dayanıklı yapım metodu sayesinde güncel istekler için herşeyı bilendir, ister ev ortamında ister alışverişte, Restoranda. Özel kasası onu diğer elektrikli sandalye ailesinden ayırır. Sadece 58 cm kompakt dıs boyutu ile en dar koridorlara ulaşması çok kolaydır. 43 cm alçak oturma yüksekligi yemek masasından ve çalışma yerinden yokuş aşagı sürüse problemsiz olanak saglar.

Seçenekler

Mekanik yukarı kalkar ayak paneli

Engel asma aparatı

Kalça kemeri

Işıklandırma

Mekanik tilt pozisyonu

Sırtlık açı ayarı

Ön teker sabitleme mekanizması

Jel-Bataryalar

Ölçüler

Koltuk ebadı küçük:

Oturma Eni: 38  42 cm

Oturma Derinliği: 38  46 cm

Koltuk Ebadı büyük:

Oturma Eni: 43  48 cm

Oturma Derinliği: 42  50 cm